O výrobci

Kvalita ověřena desetiletími

Společnost Gwinner působí na nábytkářském trhu již více než 85 let a v průběhu své existence se stala synomymem vysoké kvality, přitažlivého moderního designu a řady inovativních řešení. V současné době se společnost zaměřuje na výrobu luxusních obývacích stěn, konferenčních stolů a jídelních setů s důrazem na zachování jednotného stylu celého interiéru. Gwinner používá širokou škálu matných laků v kombinaci s přírodními dýhami, které si sám zpracovává, aby zůstala zachována vysoká kvalita nábytku a jeho dlouhá životnost.

K vybudování silné značky, která je známá po celé Evropě, vynaložila společnost značné usílí a dobře si uvědomuje, jak snadno může tuto pozici ztratit. Proto výrobce sází na osvědčenou německou kvalitu a materiály. Všechny výrobní linky jsou soustředěny v malém městečku Pfalzgrafenweiler, které se nachází v jihozápadní části Německa. V posledních letech dochází k expanzi produktů Gwinner na světové trhy. Postupně roste poddíl moderních obývacích stěn na úkor stěn konzervativnějších a díky tomuto trendu Gwinner slaví úspěchy i na českém a slovenském trhu.


Vyroba nábytku s maximální péči

Jelikož se nábytek Gwinner stane součástí vašeho života, dbá výrobce na to, aby každý vyrobený kus splňoval nejvyšší standardy, co se týče kvality a zdravotní nezávadnosti. Nábytek je vyráběn s nadstandardní péči z důkladně prověřených materiálů, které pocházejí z Německa, nebo sousedících zemí. Značka Gwinner je pověstná svojí precizností ve výrobě kvalitního a funkčního nábytku s dlouhodobou životností a jasně stanoveným cílem, kterým je vždy spokojený zákazník.

Všechny nábytkové elementy jsou dodávány ve smontovaném stavu, aby byla zaručena 100% kvalita a minimalizovala se případná poškození. Samozřejmostí je i důraz na profesionální a kvalitní prodejní a poprodejní servis. Všechny produkty Gwinner jsou zpracované v knihovnách pro plánovací software FURNPLAN, kde si můžete navrhnout váš vysněný interiér do nejmenšího detailu.

X