Kvalita

Nábytek Gwinner byl oceněn prestižní značkou kvality Golden M, kterou udělil Německý institut pro kontrolu kvality a certifikaci (RAL). Každý produkt je vždy podroben náročnému testování, aby byla zaručena jeho maximální stabilita, bezpečnost, trvanlivost a zdravotní nezávadnost. Základní principy pro ověřenou kvalitu a zaručenou bezpečnost jsou specifikovány v normě RAL-GZ 430, kde je sortiment nábytku Gwinner zařazen do třídy A, což znamená, že obsahuje minimální množství znečisťujících látek a neohrožuje zdravé životní prostředí.

Dřevo s příběhem

Výrobní závody Gwinner jsou vybaveny nejmodernějšími stroji a osvědčenými technologiemi. Maximální péči každému kusu vyrobeného nábytku věnuje 180 zaměstnanců, kteří disponují odbornými znalostmi a vysokou kvalifikaci. Při výrobě je dbáno na to, aby si produkt zachoval co nejpřirozenější vzhled přírodního dřeva, který je patrný v každém jednotlivém listu dýhy. Všechny druhy dřeva mají svůj vlastní charakter a jsou na nich vždy patrny růstové vzory, jako jsou letokruhy, uzly, nebo nepatrné barevné rozdíly. Tyto jevy jsou naprosto přirozené a dodávají nábytku jeho jedinečnost a osobitost.

Vysoce kvalitní laky

Lakované povrchy jsou vyráběny s využitím nejmodernějších technologií šetrných k životnímu prostředí. Jsou odolné a splňují přísné požadavky na zdravé domácí prostředí. Chcete-li zachovat dlouhou životnost laku, nedoporučujeme umisťovat na povrch žádné horké nebo vlhké předměty či objekty s ostrými hranami.

X